Město Loket

TV Západ: Futsalisté z Termitů získali krajský pohár

Poslední zápas veleúspěšné sezóny za sebou mají futsalisté z týmu Termiti Loket. Krajský přebor vyhráli s velkým náskokem a právem převzali putovní pohár soutěže.

Už koncem února bylo jasné, kdo bude letošním přeborníkem kraje ve futsale. Tým Termiti Loket. I proto si mohli dovolit na poslední zápas sezóny přizvat do týmu i starší členy. Ve sportovní hale basketbalové Lokomotivy si po vítězném zápase nad místní Slavií převzali pohár.

Ve skvěle zvládnuté sezóně si pochvalu kromě kolektivního výkonu zasloužili od trenéra i někteří z hráčů.

„To byli hlavně kluci z Áčka, jako je Kuba Neudert, Venca Neudert, Tůma, Forest a ostatní. To jsou základní hráči Áčka,“ uvedl několik jmen trenér Pavel Květoň.

Tým se může spolehnout na své sponzory a pomáhá jim také domovské město Loket. Na poslední zápas se taky jeli podívat a fandit jeho zástupci. Klub se chlubí i velkou podporou fanoušků.

„To jsou vesměs i hráči a bývalý Termiti, kteří už ze zdravotních důvodů a z jiných – manželky jim to asi už taky nedovolily některým, tak skončili, ale jsme furt dobrá parta,“ usmál se trenér.

A jak vznikl název Termiti?

„Já nevím, já jsem přišel před 12 lety a už to byli Termiti. Protože jsou asi všude na tom place,“ užíval si vítězství s hráči trenér Květoň.

zdroj: TV Západ

10.3.2015
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj