Město Loket

Loket tančil celou noc na hity devadesátých let. Přijeli Milli Vanilli, Fun Factory či Captain Jack

Loket tančil celou noc na hity devadesátých let. Přijeli Milli Vanilli, Fun Factory či Captain Jack

Návrat do devadesátých let zažilo v sobotu město Loket. Zdejší amfiteátr pod hradem hostil druhý ročník Eurodance megaparty, na kterou zavítaly legendy taneční muziky. Tahákem byly skupiny Milli Vanilli, Fun Factory či Captain Jack. Téměř sedmihodinovou show si nenechaly ujít stovky návštěvníků.
Víkendový mejdan rozjela slovenská kapela Peter Bič Project z Košic. Zaplněný amfiteátr dostávala do tanečního varu také dvojice DJ Lucky a DJ Peepa, kteří se chopili role moderátorů.

Po osmé hodině večerní na pódiu přivítali populární dvojici Milli Vanilli. Černošské duo nevynechalo žádný ze svých velkých hitů včetně libové skladby Girl I’m Gonna Miss You, která obletěla svět. Po nich si už prkna pod loketským nebem vzala do režie sestava Fun Factory. Kdo by neznal jejich nesmrtelné písně jako I Wanna B With U či Celebration.

Vydařenu megaparty zakončil v tradiční uniformě Captain Jack. Současnými protagonisty kapely jsou Bruce Lacy a Laura Pozo Martin. „Byla to perfektní akce, tyto skupiny jsem poslouchala jako mladá před 25 lety. Věřím, že se příští rok podobná akce bude opakovat a že dorazí i další kapely devadesátých let,“ reagovala účastnice Andrea z Lokte, která vydržela tančit až do ranních hodin.

Autor: Mgr. Kristian Šujan
Článek a fotky z koncertu naleznete na: Domorodci.cz

7.9.2016
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj