Město Loket

Zimní akce v Lokti

Zimní akce v Lokti

... aneb, proč v zimě do Lokte?

Neděle 27.11. Rozsvěcení vánočního stromu

Tradiční akce, kdy se náměstí v neděli odpoledne promění ve vánoční tržiště a na scéně Malé scény se od 16:00 hodin představí děti z loketských školek, následovat bude vystoupení dětí základní školy a na závěr zazpívají a zahrají děti ze ZUŠ. Před 18:00 hodinou popřejí starosta města Zdeněk Bednář společně s panem farářem Jiřím Majkovem všem lidem dobré vůle krásné prožití adventu a všichni si zapálí prskavku a mohou si něco přát, nebo jen tiše myslet na své blízké. Poté bude slavnostně rozsvícen vánoční strom.

Neděle 3.12. Mikuláš a čertovský rej krampus

V neděli od 16:00 hodin na loketském náměstí. Kromě Mikuláše přijde ale i celý čertovský rej krampus doprovázený pekelným ohněm a dýmem…

So/Ne 10.-11.12. Vánoční trhy (nejenom) na Hradě Loket

Jedna z nejnavštěvovanějších akcí na hradě v Lokti, který se promění ve vánoční jarmark, výrobu řemesel a muzikantský, divadelní a kejklířský svátek, který rozhodně stojí za to zažít. Stánky nebudou chybět opět ani na náměstí.

Sobota 31.12. Silvestr open-air v loketském amfiteátru

Po loňské premiéře, kdy Loket prvním open-air Silvestrem v amfiteátru vítal rok oslav 700 let od narození Karla IV., navazuje loket na úspěšný první ročník. Za podpory Karlovarského kraje se od 21:00 hodin uskuteční i letos. Ve 21:00 hodin zahájí loketská kapela CAJK, od 22:30 hodin vystoupí skupina DOCTOR VICTOR (předkapela letošních koncertů AC/DC a Divokého Billa) a po půlnoci budou hrát BROUCI (Beatles revival). Samozřejmě nebudou chybět vyhřívané pivní stany, půlnoční přípitek a ohňostroj.

16.11.2016
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj