Město Loket

Pořadatelé plesu fotbalového klubu Termiti Loket hlásí vyprodáno

Pořadatelé plesu fotbalového klubu Termiti Loket hlásí vyprodáno

Plesová sezóna pomalu vrcholí a města se tak předhánějí v posledních akcích. Živá kapela, společenské tance, přesně padnoucí obleky či noblesní šaty sličných dam. Ani tyto přednosti každého bálu si nechtějí nechat ujít v Lokti. Přestože ve městě už roky stále chybí kulturní dům se sálem, vědí organizátoři, jak si poradit. A tak už 16. února 2013 ovládne zdejší hrad ples fotbalového klubu Termiti Loket. Pořadatelé už teď hlásí vyprodáno.

„Ano, vstupenky už jsou vyprodané. Návštěvníci se mohou těšit na výjimečnou tombolu, v niž bude kromě divočáka i sele, lístky na HSV Hamburg, lístky na FK Teplice, pračka, DVD a další zajímavé ceny,“ říká pořadatel Jakub Neudert.

Ples obohatí přehlídkou spodního prádla modelka Taťána Makarenko.

Hned za měsíc, 16. března 2013, plánuje další skvělou zábavu samotná radnice. Tentokrát zastupitelé zvou na Reprezentační ples Města Lokte, taktéž do rytířského sálu středověké hradu. O bohatou tombolu je už teď podle slov vedení města postaráno, stejně jako o hlavní bod celého programu. „Tím bude tanečník Jan Onder, který v televizní soutěži StarDance v prosinci již podruhé zvítězil, tentokrát po boku vicemistryně světa ve skoku o tyči Kateřiny Baďurové. Městský ples odstartuje v 19:30 hod,“ sdělil radní Petr Zahradníček. O báječný hudební doprovod se postarají jednak DJ El Pepino, a to v prostoru dolní bašty a dále pak taneční kapela z Chebu – Nota Band, který bude vyhrávat v sále s freskami. Vstupné činí 250 korun na osobu a zahrnuje i přípitek a malé občerstvení. Předprodej od 1. března 2013 v pokladně hradu – denně od 9.00 do 15.30 hodin.

autor: Kristián Šujan
zdroj: Domorodci

11.2.2013
Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj