Město Loket

Root black metal / Brno / V.A.R metal thrash / Liberec - již proběhla

termín:21.9.2018  od 20:00 do 23:00
místo:Hrad Loket
pořádá:Hrad Loket
typ akce:Koncert
Root black metal / Brno / V.A.R metal thrash / Liberec

Biografie kapely Root
Root je původce druhé vlny Black Metalalových kapel, následujících po kapelách Venom a Bathory. Dnes je Root jedním z nejuznávanějších metalových těles z české republiky. Root dodnes vydal 9 alb, 4 videoklipy, živé album 2 DVD. Objevuje se také na nespočtu kompilací a jiných hudebních nosičích.
Jiří BigBoss Valter, je jedním z nejstarších a nejuznávanějších Black Metalových zpěváků. Je také znám jako kontroverzní osobnost české metalové scény. Je také zakladatelem české pobočky Církve Satanovy. Jako host se také objevuje na albech Moonspell, Helheim, Behemoth a mnoha dalších.
Root odehrál stovky koncertů doma v ČR, ale také v Norsku, Švédsku, Finsku, Dánsku, Portugalsku, Německu, Rakousku, Holandsku, Belgii, Srbsku, Polsku, Francii, Anglii, Švýcarsku, Litvě, Kanadě....atd.
Root hrál společně s takovými kapelami jako jsou: Moonspell, Anathema, Cradle of Filth, Apocalyptica, Mercyful Fate, King Diamond, Nifelheim, Pungent Stench, Behemoth, Master, Destroyer 666, Enslaved. Testament, Napalm Death, Pestilence, Carpatian Forest, Impaled Nazarene, Satanic Warmaster, Amon Amarth, Legion Of The Damned, Skyforger, Sodom, Master´s Hammer, Krabathor, Hypnos ....a mnoho, mnoho dalších.

V.A.R. metal-thrash / Liberec
Kapela V.A.R. vydala nové album "Za pět minut po smrti". Dvě skladby z alba si můžete poslechnout na těchto stránkách. Pro milovníky starých vinylů vyšlo první demo "No Place to Hide" na klasickém LP!!! No a nejnověji vychází live DVD k 20ti letému výročí kapely "Thrash and drink till death!!!"
Na našich stránkách je možné s objednat všechny řadová alba, triko a další merchandise!
Budeme rádi, když navštívíte náš oficiální web www.var-metal.cz, případně si poslechnete další skladby na profilu myspace.com/varthrashmetal.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj