Město Loket

Koncert Insania + Našrot - již proběhla

termín:6.4.2019  od 20:00 do 23:00
místo:Hrad Loket
pořádá:Hrad Loket
typ akce:Koncert
Koncert Insania + Našrot

INSANIA: rok 2017 ve znamení XXX – 30 let od vzniku skupiny, které pečetí album "Na počátku byl spam"!
Legenda tvrdě alternativní scény hraje svůj osobitý crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory a samply. Skupina INSANIA, která dodnes kolísá na pomezí hardcore a metalu, nasadila od samého počátku ve své tvorbě zběsilé tempo. Po několika koncertech a po vydání dema „Possessed by Insania“ v roce 1988 srazila kapelu v rozletu k zemi brněnská StB, která v satanisticky laděných textech spatřovala výzvu k odboji proti systému. Insania se stáhla do podzemí a dále působila pod maskovacím názvem SKIMMED, pod nímž roku 1990 vydává LP „New Insanity“, jednu z prvních nezávislých desek v tehdejším Československu. V roce 1992 zakládající člen Poly obnovuje Insanii v novém složení s bubeníkem BlackDrumem, zvolňují tempo a vydávají se hudebně do temnějších vod, ovlivněni v té době přírodní mystikou a J.R.R. Tolkienem.
INSANIA je kultem na tuzemské tvrdě alternativní scéně. Za dobu svého působení m.j. třikrát převzala Cenu Anděl, řada ocenění pochází také z rockově zaměřené ankety Břitva včetně zařazení skupiny do „Galerie legend“.
http://insania.cz/
Oficiální stránky:
http://bandzone.cz/insania

Našrot hardcore-crossover / Havlíčkův Brod
...jedna z nejdivočejších českých HC-crossoverových part, před revolucí téměř kultovní soubor všech ochmelků, grázlů a jiných pochybných existencí. Na jejich koncerty chodili svorně a pospolu máničky, punkeři i skini a nebylo mezi nimi žádných bouří.

http://www.nasrot.cz/
https://bandzone.cz/nasrot

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj