Město Loket

Hotel U Bílého koně

Hotel Bílý kůň, jeden z nejstarších hotelů v Evropě, byl postaven v polovině XVI. století na hlavním náměstí v Lokti nad Ohří.

Hotel GOETHE

Hotel Goethe najdete přímo na zámecké cestě uprostřed náměstí v Lokti. Nabízíme Vám ubytování a stravování v rodinném hotelu v domácím prostředí s českou kuchyní a plzeňským pivem. Posedět můžete v restauraci, kavárně, příjemné zimní zahradě, nebo na dvou venkovních terasách.

Hotel CÍSAŘ FERDINAND

Hotel Císař Ferdinand se nachází v objektu bývalé sladovny loketského pivovaru. Zrekonstruován byl na základě původních plánu Antona Thuna z počátku 20. století. Na pivovarskou tradici bylo navázáno a součástí hotelu je rodinný pivovar Sv. Florián.

Hotel St. Florián

Hotel St. Florián se nachází na náměstí středověkého městečka Loket. Dřívější objekt loketské požární zbrojnice byl kompletně zrekonstruován a patron hasičů mu poskytl své jméno. Objekt je součástí MPR Loket a patří mezi kulturní památky České Republiky.

Hotel Stein Elbogen

Hotel Stein Elbogen nabízí ubytování v 8 komfortních a stylových pokojích, kde najdou hosté to co od kvalitního ubytování očekávají. Disponujeme 2 - 3 a 4 lůžkovými pokoji a každý má samozřejmě samostatnou koupelnu. Veškeré pokoje mají také samostatný kuchyňský kout s jídelním stolem. Naši hosté mohou také využít naší stylové kavárny, kde podáváme k ubytování kvalitní snídaně formou 3 chodového menu. Náš hotel má k dispozici uzavřenou zahradu s velkou terasou, kde mohou hosté nerušeně odpočívat a realaxovat. Hotel také nabízí dětský koutek. Naši zaměstnanci jsou jazykově vybaveni a mluví plynně anglicky a něměcky.

Penzion U Frídy

Penzion U Frídy, jeden z nejstarších objektů, se nachází v historickém centru starobylého města Loket, přímo na cestě k hradu. Penzion nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s koupelnou, WC, lednicí, kabelovou TV a Wi-Fi připojením k internetu zdarma. V ceně ubytování je bohatá snídaně a parkovací karta.

Design pension QUEST Loket

Buďte jedni z prvních hostů na QUEST penzionu v Lokti, který navrhovala interierová designerka a zažijte relax a pohodu v centru města.

Pension Masonic House

Pension Masonic House najdete na náměstí historického královského města Loket, přímo v centru památkové rezervace. Loket u Karlových Varů je oblíbeným turistickým cílem. Dominantou města je gotický hrad z 13. století, vypínající se na skále nad řekou, kde vyrůstal panovník Karel IV.

Penzion VE SKÁLE

Penzion Ve Skále nabízí kvalitní ubytování na hotelové úrovni a společenské prostory vhodné pro rodinné oslavy, firemní školení a konference. Penzion se nachází pod hradem Loket v západočeském městě Loket nad Ohří. Nedaleké Karlovy Vary jsou vzdálené 8km. Poskytneme Vám ideální zázemí pro poznávání Karlovarského kraje. Uvítáme turisty, cyklisty, rodiny i obchodní cestující. Zažijte jedinečnou atmosféru v Penzionu Ve Skále, kde skalní stěny prostupují až do interiéru budovy.

Penzion ATMOSFÉRA

Penzion Atmosféra se nachází přímo na náměstí starobylého města Loket. Nabízí ubytování v útulných pokojích vybavených sprchovým koutem, WC a televizí se satelitním příjmem. Bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím WIFI je samozřejmě k dispozici.

Město Loket

Vítejte ve městě plném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj