Město Loket

Cyklodoprava 2022

Město Loket se finančně podílí na projektu CYKLODOPRAVA, již 20. rokem pro vás zajišťujeme provoz cyklodopravy v rámci systému CykloEGRENSIS. Jedná se o jediný ucelený systém cyklodopravy - přepravy cyklistů a jízdních kol cyklobusy - v Karlovarském kraji. Na níže uvedených trasách však přepravujeme i turisty a ostatní cestující.

Nabízíme vám pět základních tras - červenou "Cyklostezkou Ohře do Krušných hor", modrou "Mezi Střelou a Vladařem", žlutou "Porolavím k Blatenskému příkopu" a azurovou "Lázeňskou". Trasy jsou v mapě znázorněny přerušovanou černou čarou vyznačují možnost přepravy kol na speciálních držácích na autobusech obsluhující pravidelné linky.

Cyklobusy jsou v provozu od 14.5.2022 do 25.9.2022.

Červená linka vždy v sobotu, neděli, o svátcích a dále jsou u červené linky přidány sobotní spoje KV - Boží Dar a zpět. Žlutá linka je v provozu v sobotu, Azurová a modrá linka jede 14. května a každou poslední sobotu v měsíci. Zelená linka je i v letošním roce opět na objednávku. Jízdní řády linek jsou zveřejněny na zastávkách, veškeré informace včetně tarifních podmínek dostanete v předprodejních místech naší společnosti, u řidičů cyklobusů, nebo na našich webových stránkách.

Využijte možnost přepravy jízdních kol i na vybraných autobusových linkách v oblasti Mariánskolázeňska, Sokolovska, Vejprtska, Chomutovska a Šluknovska. Jízdní kola jsou přepravována cyklovleky a spoje jsou označeny značkou jízdního kola.
Seznam jednotlivých linek a spojů naleznete na našich internetových stránkách www.autobusy-kv.cz.

Cyklobusy je možné si objednat podle trasy nebo podle přání zákazníka a kapacitních možností po celé ČR a Evropě. Pro více informací můžete psát na e-mailovou adresu: cyklo@autobusy-kv.cz.

Rozšířené místenkování vhodné hlavně pro skupiny cyklistů i jednotlivce je možné ve všech zastávkách. Nyní máte možnost předprodeje přes rezervační systém IDOS.cz na vybraná místa v autobuse.

 

Mapa, trasy a linky cyklobusů

Červená - Cyklostezkou Ohře do Krušných hor
Modrá - Mezi Střelou a Vladařem
Žlutá - Porolavím k Blatenskému příkopu
Azurová - Lázeňská

Cyklokarta

...je čipová karta použitelná pouze na cyklobusy v systému CykloEgrensis za 699,- Kč vč. DPH. S cyklokartou máte především tyto výhody:

  • Cyklokartu je možné zakoupit ve všech přepravních kancelářích.
  • Neomezený počet jízd pro jednu osobu našimi cyklobusy v rámci systému CykloEgrensis od 14.5.2022 do 25.9.2022.
  • Je přenosná, každý provozní den cyklobusů ji může využít jiná osoba.
  • Výrazná finanční úspora za celé období.
  • Výběr z pěti cyklotras v Karlovarském kraji s možností kombinace jednotlivých tras.
  • Pohodlná přeprava jízdních kol našimi cyklobusy do předem vybrané lokality.

Po předložení jízdenky za přepravu jízdního kola či elektrokola z cyklobusu z téhož dne bude poskytnuta sleva 25,- Kč z jízdenky pro dospělého na lodní dopravu v Lokti.

Cestujícím s platnou Turistickou kartou Karlovy VARY REGION Card bude po jejím předložení poskytnuta sleva 5% z jízdného a přepraveno jízdní kolo či elektrokolo ZDARMA.

Cyklodoprava 2022
Cyklodoprava 2022
Cyklodoprava 2022
20.5.2020
Město Loket

Vítejte ve městě splném historie, kultury a cestovního ruchu.

Více informací ...
 
Karlovartský krajŽivý kraj